Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Buřinka

11.8.2020 odešla za Duhový most jedna z našich BB Buřinka. Selhání ledvin. Spi sladce broučku. Je nám o moc líto. 

Po roce se nám vrátily z umístění Buřinka a Bezzubka. Trochu hubené, ale jinak mazlivé a v pořádku. Oběma jsme nechaly udělat zoubky a vzít krev a ted už můžou hledat domov, ale nastálo.
Naše BB Buřinka a Bezzubka jsou úžasné, mazlivé holky. Jsou to naprosto spokojené, flegmatické kočky, které po životě venku už vůbec netouží. Z Buřinky se vyklubala kočka spokojená v bytě. Ke dveřím ani na krok, co kdyby ji náhodou někdo chtěl zase vyšoupnout ven. 
-----------------------
Naše BB jsou úžasné , mazlivé holky. Jsou to naprosto spokojené , flegmatické kočky, které po životě venku už vůbec netouží. Odchytly jsme je v rámci kastračního programu a měly se vracet zpět na statek. Ale.. Z Bezzubky a Buřinky se vyklubaly mazlivé kočky, jsou v bytě děsně spokojené a ani okno či dveře dokořán je nepřinutí, aby se alespoň šly podívat, jak to venku vypadá. Kdepak ke dveřím ani na krok, co kdyby nás vyšouply zase ven.  V náručí se necítí moc jistě, ale hladit se nechají.   
Buřinka je trochu odtažitější než Bezzubka. Občas ještě před rukou uhne, jakoby měla špatnou zkušenost. Ale jakmile jí pohladíte hlavičku už ducá.
Holky by ocenily a to moc, kdyby mohly do nového domova spolu. Nehnou se od sebe, zamotávají se ocásky, ducají se hlavičkou, spí spolu, jí spolu. A dvě kočky nejsou přece tak moc.   

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231