Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Košíček

Košíček odešel za Duhový most 27.12.2018. Vleklá nemoc, ztráta imunity, špatné krevní výsledky, apatie. Ani týden intenzivní léčby a kapačky nepomohly odvrátit , to čemu jsme nechtěly věřit. Spi sladce Košíčku, chybíš do party kluku.

květen 2018: Košíček je báječný mazlivý kocour. Miluje lidi, kočky, baštu, mazlení, drbání. Pokud mu můžete alespoň tři věci splnit, bude Vás milovat na věky věků. 
---------------------------------------------------------------
Na Praze 4 je jedna lokalita, kterou bedlivě monitorujeme, protože tam žije kolonie plachých koček, kterou se snažíme udržovat v nerozrůstajícím se počtu - dobrovolníci zajišťují krmení, my dohlížíme na kastrace a případný odchyt koťat. Z této lokality pochází například Mazlík a Uzlinka, které máme momentálně v péči.
Začátkem týdne se v této lokalitě objevily dvě dospělé mouraté kočky, doslova vystěhované na ulici - se dvěma proutěnými košíčky a miskami s jídlem. Určitě nechceme v této lokalitě další nová zvířata, a už vůbec ne nějaká bytová, na lidi zvyklá, která snad ani nejsou venkovní - není to bezpečná lokality, už vůbec né pro bytovky.
Takže jsme kočky sbalily i s pelíšky a putovaly do jednoho našeho depozita. Zatím zjišťujeme, jak se tam kočky vzaly - vypadá to, že poblíž probíhá exekuční vystěhování a vystěhované kočky jsou jeho důsledkem.
Kočky jsou nešťastné, vystresované, nechápou, co se děje, není jim do mazlení ani do jídla. Uvidíme, co s nimi bude dál ... dostaly pracovní jména Košíček a Ošatka.

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231