Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Melichar

1.8.2018 po vleklých problémech nas opustil Melíšek, Miláček a přitula. Přes veškerá vyšetření, testy všeho možného podlehl nakonec během 3 dnů mokré FIP.  Posíláme nahoru pusinky a myslíme na tebe broučku. Moc nám chybíš.

červenec 2018 - Melíšek nám začal marodit, hubne, nehraje si, pořád odpočívá a spinká. Odběry krve nic neukázaly, nechaly jsme ještě udělat vyšetření na slinivku a štítnou žlázu.  Výsledky očekáváme velmi netrpělivě. ržte Melíškovi palce. Je to moc hodný a milounký kocourek. Vzhledem  tomu, v jakém byl stavu když k nám přišel doufáme, že to nebude nic vážného. 
--------------------------------------------------
únor 2018
Melichárek zvaný Melíšek už je zdravý kluk, už se nechá i pohladit a pochovat. Je to drobnější kocourek milý a hodný a určitě fajn kocour. K mističce chodí jako první, hezky papá a rád se mazlí a dokonce ukazuje i bříško při mazlení. V náručí je ještě trochu nejistý, ale i to se časem zlepší. Jen očko mu asi bude doživotně trošku zlobit, občas mu z něho teče, ucpává se mu slzný kanálek. Uvidíme, zda se mu to postupně bude lepšit. 
-----------------------------------
prosinec 2017
Melicharek je trošku bojácnější kocour. Krčí se v pelíšku a při pohlazení se se připlácne a trpně snáší hlazení. Ale už se to lepší. Dokonce už dvakrát vylezl k misce dřív. než jsme se od klece vzdálily na metr. Ono to půjde. Za pár dní se bude mazlit. Melichárek má nemocná očka, dostává kapky a ještě antibiotika. 
Je ze stejné lokality jako Kora, Keira, Kašpar a Baltazar z Vrbčan. Bylo zde u paní u domu pohromadě více než 12 koťat a 8 dospělých kočin. Není tedy divu, že si mezi sebou předávali rýmičky, blešky, ušní svrab a tekoucí oči. I Melichar všechno tohle měl. Teď si prodělává karanténu a dobírá antibiotika, průjem už ustoupil. Zatím baští gastrointestinálníí dietu, abychom  upravily zažívání a daly bříško do pořádku.  
Více fotek na : https://pozkoc.rajce.idnes.cz/kotata_Vrbcany/

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231