Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Vracime se domů

Tady jsou jen samé příběhy se šťastným koncem. Kočky, které se opět shledaly se svými ztracenými majiteli, případně zůstaly u nálezců, kteří jim neodolali. Za dobrý konec považujeme i případy, kdy se venkovní kočka může po léčbě nebo odchovu koťat vrátit do své původní lokality.

Pan Nováček k nám přišel na kastraci a už by asi zůstal. Ale naštěstí paní, která nám ho přivezla chyběl a tak se rozhodla, že si ho u sebe nechá.  Pan Nováček bude štastný kocour, bude venku a bude moci do do domu. Šťastný život kocoure. Bajkalka z odchytu v Bajkalské ulici je plašší kocourek. V lokalitě, ale nemůže zůstat a tak putovala na statek u Berouna se svým braškou Shadouwem a sestřickou Doty, kde budou mit volnost, zázemí a spoustu myšek a samozřejmě i granulek a masa.

Shedow z odchytu v Bajkalské ulici je plašší kocourek. V lokalitě, ale nemůže zůstat a tak putoval na statek j Berounu se svymi dvěma sestřičkami, kde bude mít volnost, zázemí a spoustu myšek a samozřejmě i granulek a masa.

Doty z odchytu v Bajkalské ulici je plašší kocourek. V lokalitě, ale nemůže zůstat a tak putovala na statek u Berouna se svým braškou Shadouwem a sestřickou Bajkalkou, kde budou mit volnost, zázemí a spoustu myšek a samozřejmě i granulek a masa.

Myška se do své původní lokality vrátit nemůže a tak putovala na statek u Berouna se kamarády Shadouwem, Bajkalkou a Doty, kde budou mit volnost, zázemí a spoustu myšek a samozřejmě i granulek a masa.

Medule se 3.8.2020 vrátila tam odkud přišla. Užila si své a odchovala vzorně poslední kotě Bertíka. Bude se mít dobře. Slečna Míša se o kočky stará vzorně. 

16.7.2020 se domu  do své lokality vrátila Missouri. Odchovala svá poslední koťata a teď už se muže věnovat jen sobe. Lidi nemusí a tak jí bude venku dobře. Bude mít vše co bude potřebovat. Tak papa Missi.
 

Escape se ani po dvou měsících snahy o vymazlení nedala. Stačilo se přiblížit na blíž než metr a bez váhání útočila packou. Rozhodli jsme se proto po odchování koťat a kastraci ji navrátit do původní lokality, kde byla zvyklá. Postaráno o ní bude, tak snad bude spokojenější než u nás.  

O víkendu odcestovaly do nového domova sestřičky Jezinka a Bezinka. Holky jsme přijali na podzim jako odrostlá koťata z naprosto nevyhovujících podmínek, nemocná, plachá a zanedbaná.Mají teď pro sebe technickou místnost na jednom statku kousek od Prahy, a věříme, že až na jaře dostanou možnost prozkoumat stáje a louky, které statek obklopují, budou velmi spokojené. Holky držte se a přejeme rychlé zvykání!

O víkendu odcestovaly do nového domova sestřičky Jezinka a Bezinka. Holky jsme přijali na podzim jako odrostlá koťata z naprosto nevyhovujících podmínek, nemocná, plachá a zanedbaná.Mají teď pro sebe technickou místnost na jednom statku kousek od Prahy, a věříme, že až na jaře dostanou možnost prozkoumat stáje a louky, které statek obklopují, budou velmi spokojené. Holky držte se a přejeme rychlé zvykání!

Coccolina u nás odchovala svá poslední kotátka a dnes 26.2.2020 se vrátila do své původní lokality k domku, kde se o ní stará hodná paní. Cocco nebyla mazlivka, lidi neměla ráda a venku bude určitě sťastnější, Tak se měj Cocco dobře a dávej na sebe pozor.

Zázvorek byl velmi plachý kocourek. V depozitu vyloženě živořil, bál, schovával, syčel a hned vytahoval drápky. Vrátil se proto ke kamarádům do původní lokality. Má zde pravidelné krmení a jídlo. Muže se schovat do boudiček se senem. Bude šťastnější

Žinylka se 16.9.2019 vrátila do své původní lokality. Vykrmená, buclatá a plachá. V depozitu bydlela pod stolkem nebo pod lavicí a na ruku pořád syčela. Přejeme jí štěstí. V lokalitě  má 100% péči a krmení.  

Pumík původně vypadal jako že by se s lidmi rád kamarádil, ale ... pak si to rozmyslel a hrozně se bál a vůbec nebyl rád, že na něj kdokoli sahá. A tak se se svým kamarádem Tygříkem přestěhovali na bezpečnou náhradní lokalitu a první zprávy říkají, že si opravdu užívají. 

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231