Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Vracime se domů

Tady jsou jen samé příběhy se šťastným koncem. Kočky, které se opět shledaly se svými ztracenými majiteli, případně zůstaly u nálezců, kteří jim neodolali. Za dobrý konec považujeme i případy, kdy se venkovní kočka může po léčbě nebo odchovu koťat vrátit do své původní lokality.

Žinylka se 16.9.2019 vrátila do své původní lokality. Vykrmená, buclatá a plachá. V depozitu bydlela pod stolkem nebo pod lavicí a na ruku pořád syčela. Přejeme jí štěstí. V lokalitě  má 100% péči a krmení.  

Pumík původně vypadal jako že by se s lidmi rád kamarádil, ale ... pak si to rozmyslel a hrozně se bál a vůbec nebyl rád, že na něj kdokoli sahá. A tak se se svým kamarádem Tygříkem přestěhovali na bezpečnou náhradní lokalitu a první zprávy říkají, že si opravdu užívají. 

Tygříkovi ve chvíli, kdy se mu ulevilo se vrátila jeho původní plachost a nevraživost vůči lidem. Prskal, syčel nadával. A tak putoval se kamarádek Pumíkem do náhradní lokality, kde o něj bude luxusně postaráno. A první zprávy říkají, že to opravdu ocenil.

Díky pořadu Chcete mě?, ve kterém se naše kočičky nabízely k adopci, se ozvala majitelka kocourka Vincenta. A tak v sobotu 30.3.2019 se Vinci vypravil na cestu do svého domova. Vinci bud hodný, budeme na tebe vzpomínat mazlíku. Jsme rády, že jsi našel ztracený domov.

Jitka se ráda po pár měsících vrátila domů. Lidi prostě nemá ráda. Dokázala to prokousnutím prstu tetě Ivaně. A tak se začátkem srpne spolu s kamarádkou Majou vrátila zpět na lokalitu, kde se o ni a její kamarádky vzorně stará paní Lucka. 
Měj se krásně Jituše. 

Fazolka k nám přišla jen na dobu než se z ní stala pořádná, šikovná kočka. Skončila bez mámy a slečna se o ni nemohla starat. A tak jsme Fazolku odčervili, vykrmily a ona pak putoval do svého domova.
Mej se krásně zlatíčko. 

 

 

Majunka se sice v depozitu maličko vymazlila, ale lidi prostě nemusí. A tak se začátkem srpne vrátila zpět na lokalitu, kde se o ni a její kamarádky vzorně stará paní Lucka.
Měj se krásně Majunko.

Mourinka Katniss se vrátila do své původní lokality 31.8.2017. Hodně štěstí a dlouhý život Katynko.

Cecilka nakonec zůstala u své nálezkyně.

Želvovinová Žanetka už je doma . Má tam vše co potřebuje, krmení, hlazení i gauč.  

Rozetka se 6.7.2016 vrátila do svého původního bydliště. Ani nezamávala:-).

 Půvabná Bazalka se minulý týden vrátila do své původní lokality do Luk pod Medníkem. Má se moc dobře a pravidelně nám píše.

Simba si u nás pobyl tři týdny, prošel si trháním zubů a jelikož se přihlásila jeho původní majitelka, byl jí dne 22.6.2015 vrácen zpět.

Iči jela 23.8.2014 domů.

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, dobročinný krámek, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 737 019 600 / 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • E-shop, kastrace, odchyty toulavých koček, pokastrační péče, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, které máme v depozitech, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231