Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Čako

Rok 2019: začátek tohoto roku byl pro Čaka trochu hektický, bohužel paní JIndra zemřela a Čako musel na chvilku k nám do depa, kde se mu moc nelíbilo, hlavně kvůli většímu množství koček. Naštěstí se na něj, ale štěstí usmálo a Čako bydlí u babičky na Harfě, které umřel její kocourek. Líbí se mu tam, je to spokojený kočičák. A další dobrá zpráva je , že ledviny se mu vrátily k normálu a tak si občas může dopřát nějakou tu neledvinovou dobrotu.

Rok 2016: Čakoušek se těší ze života, je v depozitu u paní Jindry na Vinohradech, bez dalších koček, paní Jindru má celé dny doma. Pro Čaka ideální stav. Přesto by chtěl mít domov , kde by mohl zůstat nastálo.

Čako je v naší péči od dubna 2015. Za tu dobu se z místy olysalého kocoura s ohnilou nohou stal černočerný ultramazlivý lesknoucí se pětikilový „tank“. Jeho ledvinová dieta je na finance nákladnější a jeho žárlivě zabijácké sklony vůči jiným kočkám vyžadují také speciální zacházení. Je to tedy celkově poněkud náročnější zvíře, které by to ve standardních „masových“ útulcích asi nemělo vůbec lehké. Naší individuální péči vítá s vrněním, a svou láskou a důvěrou k lidem nám mnohé vynahrazuje.


Láska na první pohled? Volejte!
Variabilní symbol Čaka je : 0166
ČAKA VIRTUÁLNĚ ADOPTOVALA PANÍ DAGMAR DUSHINSKY 500,- KČ MĚSÍČNĚ MOC DEKUJEME

Pomůžete nám finančním příspěvkem na Čakouše? Máme kvůli kotěcí sezóně aktuálně v péči koček víc než kdykoliv předtím, uvítáme dary v jakékoliv výši, každá koruna se počítá, ideálně převodem na náš transparentní účet: 2800491775/2010 - Čako má variabilní symbol: 0166
A proč byste to měli dělat?
Člověk by si řekl, no obyčejný černý kocour, navíc má víc kilo i let, než je pro zájemce atraktivní. A ještě ta ledvinová dieta … má vůbec cenu se s ním „párat“? Ten bude dlouho zabírat v útulku místo. Nebylo by jednodušší ho nechat uspat a nabrat místo něj nějaká fešná koťátka? No jednodušší by to bylo, ale takhle my to neděláme. Když už je jednou zavážeme, že se o někoho postaráme, nehledáme nejjednodušší řešení. A tak si tento týden Čako prošel kompletním předoperačním vyšetřením krve a generálkou zubů, kterou nutně potřeboval. Operace proběhla v šetrné narkóze, abychom šetřili jeho ledviny, co to půjde, a aby se nám vůbec ještě z narkózy probral. Před zákrokem i po něm kapačky, nervy s límcem (protože Čako je odborník na vytrhávání kanyl jakkoliv dobře obalených obinadlem) a antibiotika pro rychlejší hojení. A šup, jsme zas o 2,5 tisíce korun „kratší“.
Stojí to za to? Koho někdy pořádně bolely zuby, odpoví za nás …
Zároveň Čaka zařazujeme také do virtuální adopce (ale stále je možné ho adoptovat i reálně :) a můžete se stát jeho virtuálním opatrovníkem (přispívat na jeho „provoz“ pravidelně, částkou v jakékoliv výši, s výše uvedeným VS).
Dárcům předem MOC děkujeme za pomoc, Čako je „drahoušek“, ale stojí za to. Je to neuvěřitelně přímočaře milující kocour, který kdyby mohl, snesl by člověku za podrbání modré z nebe.
Čaka virtuálně adoptovali: paní Dagmar Dushinsky 
Čaka můžete adoptovat také reálně (odvézt si ho domů a užívat si jeho hladké, láskyplné, tulení společnosti ve dve v noci): http://pozorkocka.cz/nase-kocky/kocky-a-kocouri/item/351-%C4%8Dako

Další fotky Čaka najdete na: http://pozkoc.rajce.idnes.cz/Cako_2016/

 

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231