Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Farin

Virtuální adopce - leden 2018 - Farinek podstoupil sérii vyšetření včetně RTG páteře (který byl bez nálezu) a kardio vyšetření, kde mu byl zjištěn šelest na srdci, který může být příčinou všech jeho problémů. Vzhledem k tomu, že je to plachý kocourek a jeho srdíčko při stresu nestíhá, jsme upustili od dalšího vyšetření a necháme ho v klidu dožít tam, kde je zvyklý a má i své kočičí a psí kamarády a depozitní tetu od které se nechá i pohladit a prodrbat kožíšek. 

duben 2017: Farin má problémy s chůzí a vypada to na nejaký neurologický problém. Je objednaný na vyšetření a potom se uvidí.
Farin - jméno má z oblíbené trilogie Pan prstenů (trpaslík, obránce Ereboru), krásný černý kocourek z odchytu z ulice Na Smetance. Farinek je u nás od dubna 2015 a ze začátku byl velmi plachý a bojácný kluk. Pokračujeme ve vymazlování a už je ochotný s depozitní tetou spát i v posteli a i ve volném prostoru přes den se stále přibližuje k člověku blíž a blíž. Došli jsme tak daleko, že ráno čeká, až se člověk vzbudí a „čučí“ jestli by nebylo nějaké to mazlení.

Krásný, trošku trdlík, co říkáte?
Var.symbol Farinka: 0159

Orientuje se podle ostatních koček a když se někde „provozuje“ nějaké to mazlení, tak se musí honem podívat, jestli by nějaká ruka nezbyla i na něj. Pracujeme na jeho plachosti a už se od člověka, kterému věří, nechá zvednou do náruče a dokonce pak ani v panice neutíká. Zrovna nedávno zjistil, že člověk pokud leží ve vaně, má volnou ruku na mazlení, tak to chodí pravidelně zkoušet, jestli by se k té vaně neprocpal přes ostatní Je opravdu krásný, ebenově černý. Již v době odchytu měl nějaké „špatné“ očičko. Po vyšetření na veterině jsem se dozvěděli, že má starý úraz oka a na rohovce mu zůstala jizva. Na oko bez problémů vidí a je to pouze víceméně estetický problém. 
S dalšími kočkami i kocoury vychází naprosto bez problémů. 
Po přesunu do depozita k Báře na Praze 6 se začíná Farin pěkně vymazlovat, no posuďte sami: https://www.facebook.com/barbora.kamzikova/videos/1179002905462804/

Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu ho zařazujeme jen do virtuální adopce

 

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231