Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Jakyll

Pohlaví: kocour
Datum narození:  asi 2015
Datum umístění: 15.12.2019

Dva a půl měsíce trvalo, než se mu na krku zahojila veliká rána po nekrotickém vředu. Ale ten den přišel, i poslední milimetr kůže se zhojil a Jakyll je připraven jít dělat radost novým lidem.
Jakyll je nádherný krémový kocour s jasně modrýma očima, s majestátní postavou, silný na těle i na duchu. Ke svým lidem je moc přítulný, povídavý, společenský a kamarádský, totéž ke koťatům do půl roku věku. Jak se ale v jeho blízkosti octne dospělá kočka nebo kocour, mění se ve vraždící bestii - uštvat a zardousit. Potřebujeme pro něj domov, kde bude buď jedináčkem nebo sdílet obydlí s malým kotětem (věříme, že když s ním bude vyrůstat, v dospělosti ho nebude chtít zabít, je možnost ho adoptovat s některým ze zrzků od nás, ty přímo miluje :).
Může být i jen v bytě, je čistotný a poměrně klidný, ale výběh ven (někde v nezakočkované lokalitě) by mu určitě dělal dobře. Přístup do domu je ale nutností.
Je kastrovaný, zbavený parazitů a po prvním očkování. Rád žere hlavně granule (a jeho srdce si rychle získáte kouskem dobré šunky).
Zvykání v novém domově mu bude nejspíš pár dní trvat, ale s kapkou trpělivosti v něm získáte úžasného parťáka (a to klidně i k odrostlejším dětem).
K vidění i odběru v Českém Brodě (30 minut autem/vlakem od Prahy) za standardních podmínek: http://pozorkocka.cz/podminky-umisteni
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 775275762
______________________

Historie:
8/2019

Vypadá jako krásný kocour, dokud nespatříte jeho druhou stranu. To je náš nový svěřenec, který dostal jméno Jakyll. Na rozdíl od románové postavy, podle které dostal jméno, má kocour problém čistě fyzický - na krku měl obrovský hnisající vřed. Tkáň kolem vředu už nekrotizovala, proto se na veterině rozhodli celou tu nechutnost rovnou vyříznout. Teď už tedy jen desinfikujeme a pomáháme hojení velké otevřené (ale víceméně čisté) ráně na krku.

Jakyll je z Brandýsa n/L (pohyboval se v okolí Masarykova náměstí). Je odhadem 4 letý, nekastrovaný, s krémovou srstí a modrýma očima. Trochu se bojí, ale vypadá, že je na lidi zvyklý a až na ten průšvih na krku a jizvy za ušima (nepochybně z bojů s dalšími kocoury) se zdá v dobré kondici. Hledá se původní majitel (pro vydání zvířete je nezbytné doložení jeho vlastnictví a úhrada výloh za ošetření), kontakt: 775 275 762.

Pokud se majitel nenajde, Jakyll bude po karanténě, doléčení a kastraci hledat nový domov. Pošlete mu, prosím, pár korun na něco dobrého do misky, ať se mu rychle vrací síla. Bude vám vděčný on i my. Číslo účtu spolku je: 2800491775/2010 a Jakyll má VS: 552
Předem moc děkujeme!

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231