Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Pipin

Pohlaví: kocour
Datum narození :1.6.2019
Datum umístění : 26.11.2019

 

Pipin zase marodí. Porád se mu vrací průjem. Tak uvidíme co dnešní (23.10.)  veterině bude.
-------------------------------------
Pipin byl přivezen  s maminkou Phoebe a sourozenci Elisou,Shayou a Chumleyem ve  špatném zdravotním stavu. Nyní je již vyléčený, čeká na očkování a trvalý pelíšek. Jméno dostal pro svou povahu, je to zatím takový vykulený pupíček. Byl zpočátku plaché a vyjukané kotě. Při ošetřování naříkal, je na sebe velmi opatrný. Postupně se otrkává, začíná za mnou chodit a otírá se o nohy. Chování v náruči  moc nevyhledává. Ošetřování nese nelibě, ale vydrží ho. Má rád mazlení a hlazení na bříšku, zvlášť po spinkání, a řádění se sourozenci. Tenhle roztomilý nezbeda miluje všechny hračky, dobré krmení a sestřičku Shayu, společná adopce by byla pro oba velmi vhodná. Spolehlivě používá toaletu. Moc rád papá, nejlépe maso a konzervy, i granule, u jídla je vždy první. Projevuje se často pokníkávím, zvlášť když má hlad nebo se mu něco nelíbí (přepravka). Hraje si se vším, zajímá ho hmyz, který  se snaží lovit.  Je to velký krasavec s krásnou kresbou na těle, rád se fotí. Strašně je zvědavý, co se děje venku. V novém domově by měl mít kočičího kamaráda na dovádění ( ideálně svou sestru Shayu), vhodný je k větším a rozumným dětem, do domu případně  bytu. V případě umístění v bytě je NUTNÉ zabezpečit okna, balkon či terasu sítěmi. 
-------------------------------------------------

4 unudlánky s mamkou přivezla 18.7.2019 teta Renata z Kutné Hory. Maji rýmu, oči v hrozném stavu a střevní problémy. Asi by už dlouho venku bez péče nevydrželi. 2 kluci - zrzek a bílozrzek a dvě holčičky - želvička a bilomourka a  tříbarevná mazlivá maminka. Uz jsou odblešení, odčervení a teta Nela se do nich snaží nasoukávat antibiotika a kapat oči. Chlupáči se prý brání statečně. Zrzínek je mazel, nechá se nosit i hladit, to on moc rád. A lumpačit by mu taky šlo. 

 

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231