Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Brixie

Pohlaví : kočka
Datum narození: cca 2014
Datum umístění: 10.12.2017


Dvě krásné černé, dobře vychované, čistotné a nenáročné kamarádky Brixie a Bernie to neměly to v živote snadné, žily v lese u bezdomovců s asi cca 15 dalšími kočkami, rodily koťata jedno za druhým, jídla málo, spaní pod širákem. Až náhodou se o této lokalitě dozvěděla jedna z našich dlouholetých dobrovolnic. A začala se o kočky starat, každý den jezdila a jezdí s krmení, kočky dostaly polyesterenové boudičky a lokalita se zařádila do našeho  kastračního programu. Holky se měly po kastraci pustit zpátky, ale vzhledem k její povaze a k tomu, že jsou hodně vázané na lidi, jsme rozhodly dát jim šanci a zkusit jim najít lepší domov.
Brixie je kliďas, s ostatními kočkami nemá problém. Je mazlivá, vítací, příjemná kočka. Nenáročná, vděčna za krmení a pohlazení. Mazlí se ráda, papá ráda bude Vás mít ráda. Může být kočičí jedináček.

Vezmete si, prosíme, tuto plyšovou kočinu! Kočka je to nejlepší co si můžete pořídit! Tato kráska Vám bude elegantně kráčet po bytě, čekat večer na Váš návrat domu a určitě Vás bude mít moc ráda. Je tak příjemné pohladit a podrbat kočku za ouškem nebo na bříšku a cítit jak něžně přede. A je to super když Vás v noci v zimě zahřeje v postýlce nebo když se spokojeně rozvalí u Vás na polštáři  Bernie je prostě celá kouzelná od čumáčku až po koneček ocásku! Pokud se pro ní přece najde místečko ve Vašem domě a ve Vašem srdci neváhejte nám  zavolat.
A co ten neskutečný pocit, že jste zachránili život tomuto stvoření, že o jedno nešťastné, hladové a opuštěné zvíře bude na ulici méně? Nebo se stále nemůžete rozhodnout protože již kočku máte? Tak v tomto případě určitě pro ní musíte pořídit kamarádku! Dvě  kočky v bytě je prostě minimum:-).
Více fotek na : BUDE DOPLNENO
    

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, dobročinný krámek, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 737 019 600 / 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • E-shop, kastrace, odchyty toulavých koček, pokastrační péče, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, které máme v depozitech, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231