Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Kula

Pohlaví: kočka
Datum narození: cca 2014
Datum umístění: 11.11.2017 

Kula je kočička miloučká a nenáročná, ale získat si její důvěru chvíli trvá. Určitě by ocenila klidnější domácnost, protože roky žila jako kočka venkovní, a to ji naučilo ostražitosti, díky které nejspíš venku přežila. I když je lidem v zásadě nakloněná a mazlí se ráda (když chce), potřebuje tišší klidnější prostředí (jinak je někde zalezlá a čumák vystrčí, až v noci nebo ve chvílích, kdy je klid). Z tohoto důvodu není vhodná do domácnosti s malými dětmi. Ven se nehrne, klidně může být i jen kočka bytová. Výběh ven by jí ale určitě nebyl na překážku. Co ale rozhodně potřebuje, je lidi s trpělivostí, kteří na ní nebudou tlačit, a nebudou jí mít za zlé, když si na ní prvních pár týdnů možná ani nesáhnou. Čím klidnější domácnost bude, tím spokojenější bude i Kula (a tím rychleji si na případný přesun zvykne). Jako ideál by pro ní byli lidé v důchodu s baráčkem a laskavou duší.Je to kočička čistotná, naprosto bez nehod zvládá kočičí wc s hrudkujícím stelivem. Je kastrovaná, očkovaná a připravená odejít bydlet do vysněného domova. Další kočky může, ale žádné převeliké kamarádění se od ní čekat nedá (ale rozhodně není agresivní typ, jen po ní nechtějte, aby s někým spala v pelechu :).
Čeká na vás v depozitu na Praze 5 - Košířích. Přijeďte si jí okouknout, možná vás nechá i si jí pohladit.
__________________________________________________________________

Historie: prosinec 2016:

Želvovinová Kulinka k nám přišla na kastraci, ale … kvůli veliké rýmě se na zimu vracet ven nemohla, tím bychom jí nepomohli. Kula, původně plachá, k nám přišla jen na zaléčení a kastraci. Ale z kočky venkovní, plaché se vyklubala kočka lidská, mazlivá, nenáročná. Moc ráda se mazlí, nechá se hladit a drbat, ale pozor… sama řekne kdy má dost a to ,,řeknutí“ nepřehlédnete. Kulinka může být jako jedináček, stačí jí, když se po návratu z práce usadíte, pomazlíte, dáte jí napapat a pak ji zase necháte její klid. Přijde si sama říct, až bude chtít další dávku mazlení.Kula je moc hodná, miloučká kulaťoučká a klidná kočička. Myslíme, že by se jí líbilo bydlet v domku se zahrádkou, ale s možností používat gauč či postel.

Další fotky Kuly na: http://pozkoc.rajce.idnes.cz/Kula/

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, dobročinný krámek, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 737 019 600 / 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • E-shop, kastrace, odchyty toulavých koček, pokastrační péče, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, které máme v depozitech, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231