Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Líba Šklíba

Pohlaví : kočka
Datum narození: květen 2015
Datum umístění: 10.9.2017 na výstavě Sen zvířat

Jmenuju se Líba....Šklíba. Už druhým rokem čekám, až si mě někdo odnese domů. Někdo kdo bude mít kočičí dvířka na zahradu, to je jediné co potřebuji. Protože často chodím na kontrolu ven i dovnitř, co se děje nebo neděje. A když nejsou otevřené dveře úpěnlivě mňoukám. Jinak jsme ale moc fajn kočka. Fakt. Ostatní kočky mi vůbec nevadí, ale k životu je nutně nepotřebuji. Potřebuji hodné lidi a zahradu. Hodné lidi na hlazení a aby mi v noci zahřívali moji postel. Budu jim za to dávat pusinky svým rezatým čumáčkem, chodit je vítat i třeba stokrát za den a vrnět jim na klíně, kdžy se mi bude chtít.
Nenechte mě čekat další rok, nemám jich tolik co vy. Vezmete me domů.
Líbuška na Vás čeká u Báry ve  Střešovicích. I nazávazné návštěvy vítány. 
Více fotek na : http://pozkoc.rajce.idnes.cz/Liba_Skliba/

Historie:
Šklíba je třeštiprdlo. Prostě to tak je. Mazlivá když chce, akční skoro pořád, dožadující se lidského jídla neustále. Miluje kočičí společnost, když může někoho zlobit, honit a packovat. Miluje i lidi, ale jen když potřebuje trochu pohladit, chovací moc není a to z důvodu, že na chování prostě nemá čas. Je to báječná kočka, nudit se s ní nebudete, moc by chtěla nový domov, na který už čeká dost dlouho, ideálně s nějakým kočičím partákem. Bohužel se už jednou z adopce vrátila, domácí kocour ji nepřijal a přestal chodit domů a tak Líbuše putovala zpátky k depozitní tetě Báře. Líbuška musí mít přístup ven, vyběhá se, vyzlobí a pak usne na posteli vedle Vás. Nevešla by sek Vám na postel?
 Líba koncem prosince 2015 prodělala operaci polypu v uchu, zotavila se velmi rychle a vypadá to, že je všechno v pořádku.
 Líba Šklíba na vás čeká v Praze 6, i jen nezávazné návštěvy vítány, a rádi poradíme s čímkoliv, co budete potřebovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, dobročinný krámek, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 737 019 600 / 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • E-shop, kastrace, odchyty toulavých koček, pokastrační péče, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, které máme v depozitech, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231