Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Bačkůrka

Pohlaví: kočka
Datum narození: 1.4.2016
Datum umístění: 11/2016

Mouratá koťata Sandy Sandálek a Bačkorka Bačkorína jsou neuvěřitelní mazlové a vtěrky. Jak říkáme v Pozorkočce - kočky klíňáci. Sotva si sednete, už je máte na klíně, už Vám ducají mouratými hlavičkami do dlaně a dožadují se drbání, mazlení, šolíchání na bříšku, na hlavičce, po zádíčkách.
Když uznají za vhodné, že jsou dost vydrbaní a vyhlazení ukáží Vám svou další vlastnost. A tou je ….hravost. Bačkorka i Sandálek si dokáží pohrát se vším, co najdou. Ať je to myška plyška, mávátko, balonek i obyčejný zmuchlaný papírek. Pinkaná a vyhazovaná je baví hodiny a hodiny.
Jsou to prostě depozitní tetou Katkou vymazlení, báječní kočičí puberťáci. Oba jsou očkovaní, odčervení a Bačkůrka i kastrovaná. Je jim už 7 měsíců a moc by si přáli patřit někomu už napořád. Můžou jít bydlet společně nebo k nějakému kočičímu kamarádovi. Jsou zvyklí na kočičí společnost, a upřímně samotný Sandálek a samotná Bačkůrka by se asi dost nudili a to by nebylo dobré ani pro budoucí páníčky. Není dobře kotěti samotnému.
Bačkorka a Sandálek mají ještě sestřičku Botasku,stejně báječnou jako její sourizenci,ale o té zase příště .
Více fotek na: http://pozkoc.rajce.idnes.cz/Botickova_kotata_-_Sandalek%2…/

____________________
Historie:
Koťata jsou z odchytu na pražské Plzenské ulici, který se podařil koncem dubna 2016, pro jména jsme sáhly do obchodu s obuví. Bílomouratá mamina Botička se pyšní 4 potomky. Dvě bílomourky Teniska a Botaska, mouratá Bačkůrka a mouratý Sandálek, odchyceni byli ve věku asi 4 týdnů. Až na začervení a trochu špíny v kožíškách jsou zdravá a rozpustilá. Nový domov začnou hledat po prvním očkování začátkem června.Rezervacím ani případným okukovacím návštěvám se nebráníme, koťata jsou zvyklá na bytové podmínky, velmi mazlivá a společenská. Nejlépe by jim bylo ve společnosti dalšího hravého kočičího kamaráda, nebo pokud by mohli odejít do nového domova společně ve dvou.
Bačkůrka je o trochu tmavší mouratá, svéhlavá a nebojácná. Je to veselé kotě, mazlivé a příjemné.
Jsou v našem depozitu v Kovízi u Kladna.
Jejich hrátky můžete skouknout na videu na: https://www.facebook.com/Pozorkocka/videos/1126148767406310/
Více fotek na: http://pozkoc.rajce.idnes.cz/Botickova_kotata_-_Sandalek%2C_Botaska%2C_Teniska_a_Backurka/

 

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, dobročinný krámek, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 737 019 600 / 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • E-shop, kastrace, odchyty toulavých koček, pokastrační péče, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, které máme v depozitech, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231