Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Nechlupáček

Pohlaví: kocour
Datum narození : cca září 2017
Datum umístění: 17.7.2018

květen: Nechlupáček Loki už je jako rybička. Je heboučký, mazlivý a má moc rád lidi. Bude to velký mazlík. Dohání v jídle co zameškal a tak se mu bříško zakulatilo a Loki je už v kondici, a to jeste lepší než když k nám přišel. Máme z toho velkou radost. Už může být jen Váš. Nechcete přijít na návštěvu? Nechlupáčkovi bohužel po těžké viroze a kaliciviroze ujíždí zadeček. Nožky ho občas neposlechnou. Nabízíme ho proto jen do bytu . Nijak mu to, ale nevadí, je to mazlíček a ,,šlapálek zelí", miluje mazlení  a hlazení po bříšku. Jen v náručí s i musí víc zvyknout. 
------------------------------------------------------
duben 2018: Nechlupáček vyhrál svůj boj a dělá nám velkou radost. Začal krásně baštit, začíná si hrát a nejraději by už z karanténího boxu běžel rovnou dělat blbinky s kočičími kamarády. Na to si, ale bude muset chvilku počkat. Zatím čekáme ještě na kontrolu u pana doktora a taky musí ještě trošku přibrat. Ale je to na dobré cestě.
------------------------------------------------
Mourovaný kocourek Nechlupáček je z Černuce, ze statku, kde žil v kolonii asi 10 koček. Odchytly jsme ho letos na jaře v rámci kastračního programu, ještě s kamarádem Chlupáčkem. Po několika dnech Nechlupáček přestal jíst, projevovala se u něj apatie a tak cesta na veterinu na sebe nedala dlouho čekat. Bohužel Nechlupáček měl špatný krevní obraz, málo bílých krvinek, obrovské afty v hubince a pravděpodobně i na ostatních sliznicích nosu  i krčku, uši pro svrab a zánět nebyly skoro vidět, prostě mu totálně selhal imunitní systém. Dostává tedy antibiotika. kapačky, krmíme ho stříkačkou, čistíme ouška i nosík. Chceme , aby z něj byl krásný a velký kocour. A Nechlupáč bojuje jako lev. Držte mu palce.  


 více fotek na :https://pozkoc.rajce.idnes.cz/Nechlupacek/

 

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, dobročinný krámek, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 737 019 600 / 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • E-shop, kastrace, odchyty toulavých koček, pokastrační péče, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, které máme v depozitech, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231