Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Baltazar

Pohlaví : kocour
Datum narození : srpen 2017
Datum umístění: 25.12.2018


listopad 2018
Jmenuji se Baltazar a jsem král…
Ano Baltazar je jméno jednoho ze tří králů, kteří se do Betléma přišli poklonit právě narozenému Ježíškovi. Baltazar bývá zobrazován jako muž středního věku, černovlasý s krátkou zastřiženou bradkou, v ruce často drží žezlo, zlatou nádobku a kadidlo. Je oblečen do dlouhého pláště, podkasaných kalhot, košile a vysokých bod. Na hlavě mívá zelený turban.
Náš Baltazárek nemá ani turban, ani žezlo ba ani kadidlo.
Oblečený je do krásné černomouratošedobílé chlupaté kožešiny.  Na hlavičce má místo turbanu dvě sametová ouška.
Je to veliký mazlík, přítulníček a vrní na první dotek. Vyvaluje se na zádíčkách a rád se nechává hladit na bříšku. A vůbec nerozumí tomu, proč ho nikdo nechce. Takového krále všech kocourů.
A protože se blíží Vánoce, přeje si Baltazar příchod Ježíška už vítat v novém domově, u svého stromečku, na klíně toho svého milujícího a milovaného člověka. Lásky má na rozdávání.
Zavolejte tetě Katce nebo rovnou přijdete na návštěvu. Uvidíte sami, že bez Baltíka se Vám domů nebude chtít odjet.
Baltazárek čeká v Knovízi u tety Katky, tel. 731 475 475 i nezávazné mazlící návštěvy vítány. Ale pro jistotu si vezmete přepravku.

-----------------------------------------------------------------
únor 2018: Poslední zprávy říkají, že Baltík už se nebojí. Válí před vámi sudy, nastavuje břicho a vrní:-). Do nového domova by rád s nějakým kámošem nebo k nějakému kámošovi. Je to takový všudybýlek a poštuchovač. Nejraději se pere s Korinkou. A zatím nad ní vyhrává. Přesto , ale v novém domově na něj budete muset pomalu. Než si zvykne vrátí se mu jeho nedůvěra a plachost. Ale nebojte jen na chvilku.

leden 2018: Baltazar se zpočátku bál, nechtěl se mazlit, nechtěl hladit, schovával se a prskal. Teď už, ale zjisti, že to není zase v té Pozor kočce, tak hrozné, že vlastně ty ženský jsou docela dobrý, ale hlavně, že to papání a mazlení a dobrůtky jsou každý den několikrát. A že tedy už asi nikdy nebude mít hlad a nebude mu zima. A tak už se neschovává a nechá se hladit. Co by pro maso neudělal. 

prosinec 2017: 
Je ze stejné lokality jako Kora, Keira, Kašpar a Baltazar z Vrbčan. Bylo zde u paní u domu pohromadě více než 12 koťat a 8 dospělých kočin. Není tedy divu, že si mezi sebou předávali rýmičky, blešky, ušní svrab a tekoucí oči. I Baltazar všechno tohle měl. Teď si prodělává karanténu a dobírá antibiotika. Očka už má v pořádku, průjem ustoupil. Zatím baští gastrointestinálníí dietu, abychom  upravily zažívání a daly bříško do pořádku.  
Více fotek na : https://pozkoc.rajce.idnes.cz/kotata_Vrbcany/Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, dobročinný krámek, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 737 019 600 / 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • E-shop, kastrace, odchyty toulavých koček, pokastrační péče, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, které máme v depozitech, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231