Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Mazlík

Pohlaví:
kocour
Narození:
cca konec srpna 2017
Stav:
2x očkovaný, kastrovaný,odblešený, odčervený 
Vhodná:
do bytu nebo domku se zahrádkou na bez.místě, 
plašší,spíš do klidné domácnosti k další kočce 
Depozitum:
Katka - Knovíz
Kontakt:
ivana-kockyTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 603 800 338

 

červenec 2018: Mazlík už se mazlí, válí se v posteli , nastavuje bříško, vrní, přede. Co ale nemá, rád jsou přesuny. To se nám potom vrátí o pár týdnů zpátky a čeká schovaný pod gaučem než se zase osmělí a pochopí , že mi nic zlého nehrozí. Bude potřebovat trpělivost, pomalý, klidný přístup a pak bude spokojený. Rád vyběhne na zahrádku v bezpečí, bez rušné ulice. Další kočky vítány.  

duben 2018: Mazlík už začíná být opravdu Mazlík. K depozitní tetě Janě už přibíhá sám a nechá se pohladit a podrbat na hlavičce. V noci se k ní tulí v posteli a vrní a přede a vrní a přede.... Nebo obráceně? Snad už tedy chlupatý Mazel poznal, že to mazlení, podle kterého se jmenuje, není k zahození. Snad nu to vydrží. Do nového domova by rád se svou sestřičkou Uzlinkou nebo alespoň k nějakému kamarádovi, který by mu pomohl s počátečním strachem z nového prostředí. Bude potřebovat trpělivost a klidný, pomalý přístup. A Mazlík bude super mazlík.
------------------------------------------------------------
Mazlíček je kocourek zatím jen podle jména, protože opravdovému mazlení ještě pořád moc nedá. Ale uvidíte , když budete trpěliví MAZLÍK bude určitě mazlík. Zkuste to.
Letos se nám sešlo hodně, jak se mezi depozitními tetami říká, nekontaktních koťat:-). Ani tenhle Mazlík a jeho sestřička Uzlinka nejsou vyjímkou. Mazlík je bojínek a strašpytel. pořád se schovává za Uzlinku místo toho, aby jí jako pořádný chlap a brácha dodal odvahy. Je schovaný v boudičce a ven se odváží jen v noci, aby obhlídnul misky a trošku se protáhnul. Jo a vlastně jestě když nikdo není doma, to asi umí pěkně řádit Mazlíček jeden.

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, dobročinný krámek, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 737 019 600 / 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • E-shop, kastrace, odchyty toulavých koček, pokastrační péče, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, které máme v depozitech, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231