Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Mazlík

Pohlaví:
kocour
Narození:
cca konec srpna 2017
Stav:
2x očkovaný, kastrovaný,odblešený, odčervený 
Vhodná:
do bytu 
Povaha:
plašší,spíš do klidné domácnosti k další kočce 
Depozitum:
Katka - Knovíz
Kontakt:
ivana-kockyTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 603 800 338

 

Jsem kocour urostlý a ztepilý jako smrk. Svalnaté tělo a mrštnost v každém pohybu. A jmenuju se MAZLÍK… to je děs. M.A.Z.L.Í.K. Brrrr. Nechápu, kdo tohle jméno (teto Janoooooooooooo) mohl dát mě panu KOCOUROVI. Kdybych se jmenoval Rambo nebo Stallone, tak to je jméno hodné kocoura. Ale Mazlík???????
No, a aby to bylo fakt na pováženou, tak to ještě, abyste věděli, žádný mazlík nejsem. Lidi moc nemusím, jsem spíše obezřetnější. Teda, abych Vás zase nehoupal, teta Katka mě pomazlit může i trochu pochovat. Tý teda mazlíka udělám. Ale nikomu jinému ne. Zatím.
Rád bych bydlel ve svém, to jo, ale když já tak nemám rád přesuny. Mám ještě ségru Uzlinku. To je taky jméno Uzlinka.  Klidně můžeme do nového spolu. Ale ona je ještě horší než já, ale zase je hezčí J. Kdyby nás někdo chtěl společně mě na hlídání domu a Uzlinu na ozdobu, tak brnkejte tetě Káče. Díkes a pa.
------------------------------
Historie:
2019 : Mazlík se od loňska moc nezměnil, je to stále opatrnější kocourek, ale už se nechá pohladit i v náručí vydrží chvilku, ale jak jsme psaly, při přesunu se asi zase trošku vrátí zpátky . Mazlíka už nenabízíme ven,  celou dobu co je u nás nevystrčil svůj černý nosík ven. Nehrne se ani ke dveřím či k oknu. Určitě by ocenil dalšího kočičího kamaráda, bude rád za pozornost a hlazení a pokud se mu všeho bude dostával velkou měrou, bude to mazlivý kocour.  Je u nás už dlouho , najde se někdo odvážný? Někdo, komu by zpočátku Mazlíkova netykavost nevadila a později ocenil velké černého kocoura na klíně?       
------------------------------
červenec 2018: Mazlík už se mazlí, válí se v posteli , nastavuje bříško, vrní, přede. Co ale nemá, rád jsou přesuny. To se nám potom vrátí o pár týdnů zpátky a čeká schovaný pod gaučem než se zase osmělí a pochopí , že mi nic zlého nehrozí. Bude potřebovat trpělivost, pomalý, klidný přístup a pak bude spokojený. Rád vyběhne na zahrádku v bezpečí, bez rušné ulice. Další kočky vítány.  
-------------------------------
duben 2018: Mazlík už začíná být opravdu Mazlík. K depozitní tetě Janě už přibíhá sám a nechá se pohladit a podrbat na hlavičce. V noci se k ní tulí v posteli a vrní a přede a vrní a přede.... Nebo obráceně? Snad už tedy chlupatý Mazel poznal, že to mazlení, podle kterého se jmenuje, není k zahození. Snad nu to vydrží. Do nového domova by rád se svou sestřičkou Uzlinkou nebo alespoň k nějakému kamarádovi, který by mu pomohl s počátečním strachem z nového prostředí. Bude potřebovat trpělivost a klidný, pomalý přístup. A Mazlík bude super mazlík.
------------------------------------------------------------
Mazlíček je kocourek zatím jen podle jména, protože opravdovému mazlení ještě pořád moc nedá. Ale uvidíte , když budete trpěliví MAZLÍK bude určitě mazlík. Zkuste to.
Letos se nám sešlo hodně, jak se mezi depozitními tetami říká, nekontaktních koťat:-). Ani tenhle Mazlík a jeho sestřička Uzlinka nejsou vyjímkou. Mazlík je bojínek a strašpytel. pořád se schovává za Uzlinku místo toho, aby jí jako pořádný chlap a brácha dodal odvahy. Je schovaný v boudičce a ven se odváží jen v noci, aby obhlídnul misky a trošku se protáhnul. Jo a vlastně jestě když nikdo není doma, to asi umí pěkně řádit Mazlíček jeden.

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231