Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Stella

Pohlaví:
kočka
Narození:
cca 15.7.2017
Stav:
odblešená, odčervená, 2x očkovaná 
Vhodná:
do domku se zahrádkou na bez.místě 
plachá, bojácná
Depozitum:
Střešovice -Bára 
Kontakt:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 608 414 102

 

Stellinka je stejná plašmuška jako její bráška Pardálek, ne a ne se nechat pořádně pomazlit a pochovat už vůbec ne. Jakmile se přiblížíte na méně než 2 metry, už se krčí a prská. Pohladit se nechá, ale vůbec z toho nemá radost. Stellinka stejně jako Pardálek, by byla proto vhodná do domečku se zahrádkou, kde by se jí dostalo tolik vytoužené svobody. Ale zase nechceme, aby byla jen kočka venkovní, přece jenom je u nás už dlouho a je zvyklá a na teplo a pohodlí pelíšků a plných misek. Ideální by pro ni bylo to, že by se mohla prolítat na zahradě a večer se schoulit v pelíšku a třeba s Vámi koukat na televizi. A kdo ví, třeba by časem přišla i na to, že pomazlení je príma. Zkusíte to s ní? Zajeďte se na ni podívat do našeho depozita k Báře. 
------------------------------------------------
Stellinka je z ulice Budejovická, kde se o kočičky starala stará paní, která bohužel zemřela. Kotátka by sama zimu nepřežila a tak se přestěhovala do Klecan. Stella, bojácná, moc hezky zbarvená tříbarevka se stejně jako její sestřička Birellka zatím se bojí. Připlácne se k zemi sklopí ouška a čeká co bude. A bude pomazleníčko a hlazení. A Stellinka za pár týdnů určitě nebude chtít nic jiného.
i Stella je odčervená a oblešená. A určitě ocení kočičího kamaráda. Nejvíce tíhne k Pardálkovi, pořád se spolu schovávají do krabice.
Všechna pivní koťátka prodělali zápal plic. Hledání nového domova se trošku protáhlo. Ale to už je pryč. Jsou to statná a tlusťoučká koťata.
Více fotek na :http://pozkoc.rajce.idnes.cz/kotata_z_Budejovicke/

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, dobročinný krámek, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 737 019 600 / 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • E-shop, kastrace, odchyty toulavých koček, pokastrační péče, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, které máme v depozitech, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231