Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Čako

Pohlaví:
kocour
Narození:
2011
Stav:
odčervený ,očkovaný, kastrovaný, ledvinová dieta
Vhodná:
do bytu nebo domku s bezpečným výběhem
Depozitum:
Praha 3 - Vinohrady
Kontakt:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 775 275 762

Mírně otylý černý kocour Čako by rád našel nový domov, kde bude mít lidi jen pro sebe. Jsou totiž jeho velkou vášní - ostatní kočky od svých lidí žárlivě odhání, potřebuje mít jejich lásku celou pro sebe. A že té kočičí lásky má spousty a vůbec se nezdráhá dávat jí najevo - cpe se na klín kdykoliv je vhodná příležitost, spí rád v noci v posteli (u hlavy, na vašich nohou nebo i zádech), labužnicky olizuje člověku obličej a vlasy, pokud se nechá, aby vám mohl přátelsky ducnout do hlavy ochotně se staví i na zadní, aby byl blíže vaší ruce. A jak vrní, občas i blahy mírně sliní. Jinak je to kliďas a pohodář, žádné velké aktivity se od něj čekat nedají, je to z duše prostě jen velmi mazlivé a líné stvoření.
Je to kocour lidský a připravený veškerou svou lásku svěřit do vašich rukou. 

Ideální by byla asi domácnost, kde jsou lidi dost doma. Zvládá i děti, ale možná by byl radši v klidnějším prostředí.
Určitě by uvítal i výběh ven, na který byl zvyklý, prospělo by to asi i jeho postavě, jistě bude věrně strážit zahradu před jinými kočičími vetřelci. Ale je poslední rok zvyklý na bytové podmínky a zvládá je bez problémů.

A jaké má Čakouš nevýhody? Má lehce "načaté" ledviny - dlouhodobě mírně zvýšené hladiny močoviny a kreatinu. To znamená, že "aby dloouho vydržel" potřebuje jíst jenom žrádlo upravené pro tuto dietu. Žere je ale celkem ochotně (jak je vidno i na jeho statné postavě), a granule jsou jen mírně dražší než obvyklé kvalitní granule.
A na levé zadní noze mu chybí tři prsty, které mu musely být amputovány kvůli nezhojenému zranění, když k nám přišel z odchytu venku. Ale necvičené oko to ani nepozná.

Je mu asi něco kolem 5ti let, ale těžko říct přesně. Má nádherně černou hladkou srst a váží .. no asi 5 kilo :) Bez problémů používá kočičí wc s hrudkujícím stelivem, je očkovaný a kastrovaný.

Chtěli byste Čaka adoptovat? Dát mu nový domov, na který už čeká od května 2015? Zavolejte, napište, rádi s vámi probereme, jestli by se k vám Čakouš hodil a můžeme dohodnout návštěvu v depozitu.
Čako je aktuálně v minidepozitu na Praze 3, kde si užívá kočičí jedináčkovství a krmičku jen pro sebe. Tak je nejspokojenější.

Další fotky na: http://pozkoc.rajce.idnes.cz/Cako_2016/
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 775275762

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, dobročinný krámek, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 737 019 600 / 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • E-shop, kastrace, odchyty toulavých koček, pokastrační péče, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, které máme v depozitech, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231