Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Til

Pohlaví: kocour

Datum narození:

Datum umístění: říjen 2017

Til se dostal z nejhoršího, baští normální stravu a kožíšek už trošku vypadá jako kožíšek kočky. Ještě čekáme s očkováním, kvůli nedávnému dobrání antibiotik a pro jistotu ještě necháme udělat krevní testy na ledviny.  Tilik sice nevypadá nijak krásně, pravděpodobně to bude starší kocour, ale je to milý a mazlivý chlapík. Ocenil by teplý guačík, plnou misku, ruce na mazlení a opravdu bezpečný výběh ven. Nevešel by se Vám staříček Tilíček?    
-----------------------------------------------------------
Historie:
Til se potuloval ve vesnici Újezd u  Průhonic, kde ho krmila hodná slečna. Když si všimla, že kocourek začíná vypadat nemocně zavolala. I přes plná depozita a skálopevné přesvědčení, že kocoura přijmout prostě nemůžeme jsme se vypravily na obhlídku. A Tilík už u nás začíná 19 den svého života. Kdyby byl zůstal, přišel by tenhle svět o nádherného milého kocoura. A to tedy ne. A bylo to jen tak tak. Kocourek má v tlamce na jazyku vřed, na jícnu jakési útvary, zuby vypadaly jako kdyby ho někdo nakopl nebo ho srazilo auto, měl plnou tlamu úlomků zubů, lysiny v kožichu, vypadávání srsti po hrstech.  Už je po operaci zoubků, zároveň i kastraci a zotavuje se, hodně, ale opravdu hodně spí, odpočívá a dobře papá. Kontrola ukáže, zda se nebude muset udělat revize. Krev má v pořádku, jen zvýšenou močovinu, ale to je k tomu zánětu v tlamě. Raději dostává ledvinovou dietu. Určitě se z něho vyklube krásný kocour. Je hodný a moc vděčný. Kožíšek se mu pomalu čistí, srst se začíná upravovat. Bude hledat domov opravdový s velkou dávkou lásky a pochopení pro starého chlapa.

   

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, dobročinný krámek, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 737 019 600 / 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • E-shop, kastrace, odchyty toulavých koček, pokastrační péče, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, které máme v depozitech, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231