Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Naděžda

Pohlaví: kočka

Datum narození: asi 2015

Datum umístění: listopad 2017

Naděnka je černočerná kráska, lesklá a hladká jako úhoř s krásnýma žlutýma očima. Po odchování koťat přesunula do našeho malinkého domácího depozita v Čelákovicích. Užívá si tady pohodový bezstarostný život bytové kočky - většinu času spí, a když ne, tak prudí domácího kocoura, leze po skříních nebo se nechává drbat na břiše. Je to milá, mladá, aktivní číča. Nemá problém s dalšími kočkami. Prožila část života jako venkovní, takže získat si její důvěru chvilinku trvá, ale zas ne moc dlouho. Stačí pár dní na rozkoukání a šunka v ruce a bude vaše :) Ocenila by asi výběh ven, ale poslední půl roku prožila v bytových podmínkách, kde je čistotná a v zásadě s nimi nemá problém. Chcete jí? Zavolejte Kamile, dohodne s vámi podrobnosti, poradí a pomůže s čímkoliv bude potřeba.
Další fotky Nadi najdete na: https://photos.app.goo.gl/aZfUdN5NKAn4dbuD2

----------------------------
historie:
Odchyt v jednom pražském vnitrobloku na Praze 10 koncem dubna 2017 nám vynesl 6 nových svěřenců. Je jimi rodinka mamky Naděždy, která je černá jako bota. Naděnka je trošku svéhlavá kočka, toho koho miluje odměně vrněním a mazlením, válením sudů a drkáním hlavičkou. Moc na mazlení v náručí ale není. Pokud s ní potřebujete jakkoli manipulovat je Naďa okamžitě ve střehu a neváhá vytasit drápky i zuby. Jinak je to, ale kočka celkem klidná, vzorná máma svých posledních koťat. Naděnka by určitě uvítala výběh ven. Domeček se zahrádkou na bezpečném místě a pak bezpečný gauč u vás doma to je její sen. 
Fotky maminy a jejích prcků najdete na: http://pozkoc.rajce.idnes.cz/mamina_z_Ruske
Černá Naďa Naděžda je zasloužilá matka mnoha koťat. Ty letošní legendární jsou, ale její poslední. A smutné z toho nejsme. Ba naopak. Naděnce se uleví a konečně se bude věnovat jen sama sobě. Konečně se jí upraví její vylysalý kožíšek, zakulatí se nám a vymazlí.
A věřte, že z původní kočky venkovní, ostřílené, ostražité se stala domácí povalečka. Ven ji to ani trochu neláká. Teta Katka jí už může mazlit o sto šest i na bříšku. Do nového domova by ráda klidně jako jedináček. Bude potřebovat trochu trpělivosti a klidu.
Zaslouží si ho.

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, dobročinný krámek, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 737 019 600 / 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • E-shop, kastrace, odchyty toulavých koček, pokastrační péče, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, které máme v depozitech, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231