Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Sárinka a Kocour hledají nový domov - OBA UŽ MAJÍ NOVÝ DOMOV!

OBA KOČIČÁCI UŽ MAJÍ NOVÝ DOMOV, MOC DĚKUJEME NOVÝM MAJITELŮM ZA OCHOTU SE JICH UJMOUT!

Datum inzerátu: 3.2.2016

Dva kočičí senioři hledají nový domov

Černý Kocour a bílá Sárinka jsou kočky, které dosud bydleli u své majitelky v domku se zahradou. Majitelka však kvůli svému zhoršenému zdravotnímu stavu bývá často v nemocnici, je jí již 80 let, přestává péči o kočičky zvládat, a bude se muset přestěhovat z domu do nájemního bytu. Rodina majitelky si již "rozebrala" 4 ze šesti původních kočiček, ale pro tyto dvě se snaží najít nový domov.
Kocour je velmi mazlivý a potřebuje společnost lidí, navíc špatně snáší další kočky, takže by si moc přál bydlet jako jedináček. Sárinka je zase atraktivně zbarvená (celá bílá) a tak doufají, že alespoň pro tyto dva se místo někde najde.

Kočkám je 10 a 11 let, jsou to klidné, kastrované, hodné kočky, ideální do klidné domácnosti, Kocour by ani nepotřeboval výběh ven.
Rozhodně nemusí jít společně, dokonce raději každý zvlášť.

Kočky nejsou v péči našeho spolku, jen pomáháme s inzercí. Dejte jim šanci...

 

Kocourek Kocour

cca 11 let starý, kastrovaný, mazlivý a čistotný, celý černý

Kocourka jsme sami vzali z "útulku" ve zuboženém stavu, ostatní kočky jej tam neustále napadaly a otřesná zkušenost se na něm bohužel podepsala. Nejraději by byl ten jediný v celé domácnosti, na člověka se velmi fixuje, provází ho jako pes a dokáže hodiny ležet na klíně. Dosud bydlel u hodné babičky, babička však kvůli svému zhoršenému zdravotnímu stavu bývá často v nemocnici a my nezvládáme pečovat o všechny zároveň. Kocourek si již prožil své a hledáme proto někoho, komu chybí oddaný přítel a kdo bude rád za společně strávený čas. Děkujeme.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.nebo  733 698 696

 

Kočička Sára

cca 10 let stará, kastrovaná, celá bílá

Kočička byla bohužel vzata velmi brzy od maminky, má proto problém adaptovat se s ostatními kočkami. Trochu nedůvěřivá. Dosud bydlela u hodné babičky, babička však kvůli svému zhoršenému zdravotnímu stavu bývá často v nemocnici a my nezvládáme pečovat o všechny zároveň. I kočička si již prožila své a hledáme proto někoho, kdo bude mít dostatek trpělivosti hledat společnou cestu. Děkujeme.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.nebo  733 698 696

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231