Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Kočky a kocouři

Nejen malá koťata jsou krásná a roztomilá. I velké kočky jsou nádherné. Některé jsou majestátní, klidné a rozvážné, některé nikdy nevyrostou z kotěcích let a dovádí a hrají si v dospělém věku.  Vyberte si společníka, někoho kdo na Vás bude čekat, až přijdete s práce, položí se Vám na klín a předá pozitivní energii a upřede Vám plné klubko lásky. Máme kočičky všech barev, velikostí a nejrůznějších povah

Koťata (do 1 roku)

Koťata jsou roztomilí střapatí uličníci, co si neustále hrají a vymýšlejí lotroviny. Máme koťata ušatá, chlupatá a neposedná. Budeme rády, když si u nás vyberete, ale nezapomeňte, že kotě je hravé, rádo běhá, škrábe, a objevuje… 

Čekáme

Ne všechny kočky, které k nám přicházejí, jsou zdravé. Naopak, málo kdy se nám stane, že přijmeme zvíře bez jakékoli nemoci či problému. A tak v této záložce najdete naše čekatele. Tedy kočky či koťata, která se teprve doléčují, dobírají léky či čekají na očkování. Pokud se Vám někdo z nich líbí, neváhejte a volejte, rády Vám ho schováme.

Suzi my tě nedáme!!!

Suzi my tě nedáme!!!
Na výstavě na Černém Mostě jsme umístily černobílou Suzinku. Po rozhovoru s paní a jejím asi 10 letým synem, jsme získaly pocit, že lepší domov jsme si po naši plašmušku nemohly přát. Dokonce dva kočičí parťáci tu byli.
Bohužel, opak je pravdou.
Začalo tím, že paní se neozývala. Dobře zvedly jsme telefony a zavolaly jsme my. A tady začala kauza, která ještě zdaleka není u konce.

Paní řekla, že Suzi byla agresivní, že je poškrábala, a že jí dala sousedce.
V těchto chvílích udržet emoce na uzdě je fakt problém. Nicméně slušně, ale důrazně jsem paní sdělila, že porušila adopční smlouvu a poprosila! o kontakt na sousedku.
Po dalším telefonátu už bylo jasné, že něco hodně špatně. Sousedka s námi nechce mluvit, telefon nám nedá a nemáme obtěžovat. Pak napsala, že Suzi už má zase doma.
Od té chvíle jsme s paní M.B. z Pardubic v kontaktu jen po sms, které byste asi nechtěli ani číst.
Z naší strany bylo odesláno 6 sms slušně požadujících to, na co máme právo, ze strany paní nám jich přišlo 58 a některé stály opravdu za to.
Včera jsme tedy po všech možných poradách s lidmi, kteří ví o právu víc než my, vyrazily do Pardubic.
MP Pardubice nám přislíbila pomoc. Bohužel i jejich ruka zákona je krátká na takové osoby, jakou je paní M.B.
Paní tvrdí, že Suzi jí utekla v uterý oknem, do bytu nás nepustí a její hysterický výstup, když nás viděla, s výkřiky že se nás bojí a že s námi nebude mluvit, byl hodný Oskara. Myslíme, ale že Suzi už nemá delší dobu, nechce nic říct.
 A tady by se zdálo, že vše končí. Nikdo nic nezmůže. Paní kočku nemá a hotovo.
Je smutné, že v tomto případě zase právo stojí na straně šmejdů.
Dnes ještě naposledy budeme paní kontaktovat po emailu, s žádostí o smírné vyřešení záležitosti. Pokud na to nepřistoupí, začneme konat další kroky.
Suzi je naše, piplali jsme jí od miminka, neopustíme jí ani náhodou. Uděláme všechno možné i nemožné co bude v našich silách, abychom jí dostaly zpátky, abychom jí našly.
Začneme trestním oznámením na podezření z týrání zvířete, protože zákon považuje i opuštění zvířete s úmyslem se ho zbavit za týrání.
Na našich webových stránkách bude umístěn plakátek o ztrátě SUZI, budeme rády pokud si ho stáhnete a budete šířit dál, včera jsme v okolí ulice Dubinská v Pardubicích vyvěsily plakátky, máme ji na psím detektivovi, sdílíme na všechny možné skupiny, domlouváme s kolegyňkami v Pardubicích, aby ji zkusily odchytit pokud by přišla na některé krmné místo. Suzi bude děsně vystrašená a s její povahou se bude lidí stranit. Pořád, ale doufáme, že je v pořádku.
Suzi my tě nedáme!!!!!!!!!!!!

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231