Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Kočky a kocouři

Nejen malá koťata jsou krásná a roztomilá. I velké kočky jsou nádherné. Některé jsou majestátní, klidné a rozvážné, některé nikdy nevyrostou z kotěcích let a dovádí a hrají si v dospělém věku.  Vyberte si společníka, někoho kdo na Vás bude čekat, až přijdete s práce, položí se Vám na klín a předá pozitivní energii a upřede Vám plné klubko lásky. Máme kočičky všech barev, velikostí a nejrůznějších povah

Koťata (do 1 roku)

Koťata jsou roztomilí střapatí uličníci, co si neustále hrají a vymýšlejí lotroviny. Máme koťata ušatá, chlupatá a neposedná. Budeme rády, když si u nás vyberete, ale nezapomeňte, že kotě je hravé, rádo běhá, škrábe, a objevuje… 

Čekáme

Ne všechny kočky, které k nám přicházejí, jsou zdravé. Naopak, málo kdy se nám stane, že přijmeme zvíře bez jakékoli nemoci či problému. A tak v této záložce najdete naše čekatele. Tedy kočky či koťata, která se teprve doléčují, dobírají léky či čekají na očkování. Pokud se Vám někdo z nich líbí, neváhejte a volejte, rády Vám ho schováme.

Mína a Čoko aneb holčičky Burianky v nouzi

Želvovinovou Anku (nyní Čoko) a tříbarevnou Manku(nyní Mínu) jsme odchytly už jako odrostlá koťata v Hostivaři, v roce 2015 a přes veškerou snahu je vymazlit se nám to úplně nepovedlo. Pořád v nich zůstala trocha divokosti a nezávislosti.
Ač byly obě krásné a zdravé, nikdo poloplaché holky nechtěl. Až po déle než půl roce se na ně usmálo štěstí v podobě hodného pana Buriana, který je bral takové, jaké jsou a takové je také miloval. A pravidelně nám volal a psal.
Anka s Mankou měly vše, na co si jen mohly pomyslet. Teplou postel když chtěly, škrabadla a pelíšky v domě, prostornou zahradu na kočičí rejdy, pohlazení (když chtěly) a ochrannou ruku laskavého pána. 
Ideál že?
Jenže…
Minulý měsíc měl pan Burian ošklivou nehodu na motorce. Ležel v nemocnici na JIP a o Burianky se starala depozitní teta Renata s hodnou paní sousedkou. Nejprve to vypadalo, že se vše vrátí do starých kolejí, ale minulý týden jsme se dozvěděly smutnou zprávu, zdravotní stav pana Buriana se velmi zhoršil, neví se, zda se vrátí domů, kdy se vrátí a pokud ano zda bude schopen se o naše holky starat.
O příbuzných a jejich přístupu k této situaci se snad ani zmiňovat nebudu. Dům, kde pan Burian bydlí, se bude pronajímat a kočky zde překáží.
V příštím týdnu se musí Čoko a Mína odstěhovat ze svého domova. Protože jinak by špatně skončily.
A tak máme stav nouze a prosíme Vás o pomoc. Naše depozita jsou plná koťat, nemáme nikde ani píď volnou. Sháníme proto pro holky bud dočasku nebo nejlépe stálý domov. Jsou to opravdu nenáročné kočičky, mazlivé nejsou a asi nikdy nebudou, potřebují volnost a zázemí. Jsou zvyklé spát v noci u Vás v posteli a přes den lumpačit venku. Není to ale podmínkou, postel mít nemusí, když to nepůjde.
Nenašlo by se někde místo?
Moc prosíme za holky Burianky a i za nás holky kočičí, jsme v opravdu stresové situaci a nevíme si rady.
děkujeme za pomoc

více fotek na :http://pozkoc.rajce.idnes.cz/Anka_Certice_a_Manka-_maji_spolecny_domov/

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231