Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Kočky a kocouři

Nejen malá koťata jsou krásná a roztomilá. I velké kočky jsou nádherné. Některé jsou majestátní, klidné a rozvážné, některé nikdy nevyrostou z kotěcích let a dovádí a hrají si v dospělém věku.  Vyberte si společníka, někoho kdo na Vás bude čekat, až přijdete s práce, položí se Vám na klín a předá pozitivní energii a upřede Vám plné klubko lásky. Máme kočičky všech barev, velikostí a nejrůznějších povah

Koťata (do 1 roku)

Koťata jsou roztomilí střapatí uličníci, co si neustále hrají a vymýšlejí lotroviny. Máme koťata ušatá, chlupatá a neposedná. Budeme rády, když si u nás vyberete, ale nezapomeňte, že kotě je hravé, rádo běhá, škrábe, a objevuje… 

Čekáme

Ne všechny kočky, které k nám přicházejí, jsou zdravé. Naopak, málo kdy se nám stane, že přijmeme zvíře bez jakékoli nemoci či problému. A tak v této záložce najdete naše čekatele. Tedy kočky či koťata, která se teprve doléčují, dobírají léky či čekají na očkování. Pokud se Vám někdo z nich líbí, neváhejte a volejte, rády Vám ho schováme.

Středeční otázky na Pozkočku

Při psaní výroční zprávy vzešel dotaz – co vlastně naše příznivce o nás zajímá? Co by ve výročce nemělo chybět, co by se z ní člověk měl a chtěl dozvědět? A zajímá lidi o nás něco víc, než co píšeme na facebook nebo webovky?

Proto vznikl projekt „Středeční otázky na Pozkočku“, jehož obsah si máte šanci sami určovat.

Chtěli bychom vám prostřednictvím facebooku každý týden zodpovědět jednu otázku, která vás zajímá. V průběhu roku tedy celkem 50 otázek. Odpovědi budou pravdivé a upřímné, třeba se občas zadaří i nějaký vtip :) Nečekejte jen marketingové řeči, které nikoho neurazí ani nenadchnou.

Otázky mohou být klidně osobního rázu, jen by se měly více či méně dotýkat tématu koček. Pálí vás už delší dobu něco, co byste o nás chtěli vědět? Nebo osud nějaké číči? Co je na téhle „práci“ nejhorší? Nejlepší? Kolik kočičích záchodů musí Ivana denně vybírat? Jak často jsou toulavky při příjmu zablešené? Jak se k tomu kdo dostal? Kdy? Proč? Za kolik? A co na to manžel?

Otázky budou zveřejňované jako anonymní a nezaručujeme, že se dostane na všechny. Také si vyhrazujeme právo nezveřejňovat otázky neslušné nebo jinak nevhodné.

Jsme tu pro kočky, ale i pro Vás, pro lidi. Zajímá nás, co si o nás myslíte, a co o nás případně nevíte a vědět chcete.

Otázky můžete posílat ode dneška celý rok 2017 na mail: pozor.kocka@gmail.com do předmětu zprávy napište, prosím: „Otázky na Pozkočku“ (a pokud chcete slyšet odpověď konkrétního člověka, napište, koho se ptáte). Nestyďte se, zeptejte se! Začínáme odpovídat příští týden ve středu! :)

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231