Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Kočičí přání - mise Vánoce 2017

Od 15.prosince do Tří králů můžete pomoci kočkám v útulcích a přitom zůstat sedět v teple svých domovů a kanceláří. V tomto období se totiž opět koná již tradiční internetová sbírka na podporu koček v péči útulků a spolků z celé České republiky. I svěřenci našeho spolku si ježíškovi napsali, co by chtěli dostat - některé potřebují krmení, jiné pelíšky, léky nebo ideálně rovnou nové domovy. A právě vy jim jejich přání můžete vyplnit.

První kolo akce, Vánoce 2010, přineslo do útulků 96 000 korun. Tenkrát nám to přišlo jako strašně moc peněz. Jenže to jsme ještě netušili, jako oblibu si naše akce získá. Vloni na Vánoce do 44 útulků putovaly 2 260 000,-.  Letos máme účastníků okolo padesátky, takže ještě více hladových krků a přání.

Každé kočce je možné koupit jeden dárek a zároveň virtuálně plnit její misku - tedy přispět na krmení a stelivo, případně některým zaplatit zdravotní testy. Také můžete podpořit jeden velký projekt od každého útulku.

Akce „Strom splněných kočičích přání“ má za cíl podpořit organizace pečující o opuštěné kočky a pomoci tak uhradit výdaje na krmivo, léčbu a veterinární péči. Na stránce www.kociciprani.cz naleznete profily jednotlivých koček a jejich přání. Jednoduše si tak vyberete konkrétní zvíře, jehož příběh vás zaujme, nebo které třeba pochází z vaší oblasti. Dárek mu lze zakoupit a poslat přes e-shop, donést osobně anebo peníze na něj poslat přímo na účet útulku. Každý dárce dostane na konci akce fotografii „své“ kočky s dárkem a může ji také zajít navštívit.

Účastníci jsou převážně spolky, jejichž provoz zajišťují členové a dobrovolníci zdarma, ve svém volném čase a jejichž činnost je převážně hrazena pouze z darů jejich příznivců. Nejedná se o útulky financované městy, proto je každá pomoc velmi vítaná. Většina koček čeká na nový domov v takzvaných depozitech, tedy v běžných domácích podmínkách s individuální péčí.

Kočky, jejichž přání budeme společně plnit, jsou opravdu ze všech koutů naší země. Od Kraslic a Sokolova, přes Sušici, Příbram a Beroun do Prahy a pak dál do Poděbrad, Bruntálu, Havlíčkova Brodu až po Bohumín nebo Kroměříž. Nevyhneme se ani vinařské oblasti Bzence a horským městům Rokytnici a Liberci. A to je jen část. Každý si může najít svou vlastní lokální kočku a splnit jí přání.

A víte v čem jsou organizátoři Kočičího přání jiní než velká část nadací a sbírek? Dělají to zadarmo. Kromě projektu, kde jim lidé mohou přispět na reklamu, nemají žádné výdaje a útulkům z darů nic neberou.

 

Pořádá Kočičí přání z.s.

 

kontakt:

Františka Kernová

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

602 25 88 75

 

Více na:

www.kociciprani.cz

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, dobročinný krámek, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 737 019 600 / 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • E-shop, kastrace, odchyty toulavých koček, pokastrační péče, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, které máme v depozitech, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231