Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

2017

Podzimní umisťovací výstava v Bot.zahradě
Sen zvířat                 
Jarní Kočičí přání - květen 
For Pets  - 6. veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata PVA Letňany 
Mezinárodní chovatelská výstava - hotel Diplomat  
Píseň pro Satánka- výstava a aukce obrazu      
Výstava Toulcův Dvůr - Kočičí domov Sluníčko             

 

Výstava byla pěkná, ale pro nás neúspěšná. Z našich kočiček nenašel domov nikdo. Ale to nevadí, každý se jednou dočká. Setkaly jsme se s ostatními depozitními tetami, pokecaly:-), probraly co jsme mohly. Děkujeme Petře Soběslavské za pozvání a za organizaci . No a těšíme se za rok zase na viděnou.

Od 15.prosince do Tří králů můžete pomoci kočkám v útulcích a přitom zůstat sedět v teple svých domovů a kanceláří. V tomto období se totiž opět koná již tradiční internetová sbírka na podporu koček v péči útulků a spolků z celé České republiky. I svěřenci našeho spolku si ježíškovi napsali, co by chtěli dostat - některé potřebují krmení, jiné pelíšky, léky nebo ideálně rovnou nové domovy. A právě vy jim jejich přání můžete vyplnit.

Tradiční podzimní výstava, kterou pořádá Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi se nám blíží mílovými kroky.
Již tuto sobotu 18.11.2017 v Botanické zahradě uvidíte tolik chlupatých čtyřnohých kamarádů, že Vám bude přecházet zrak. Přijdete si vybrat. Pozorkočkové kočky budou reprezentovat a do nových domovů se budou těšit zrzka Athéna, krásná, zvědavá a mazlivá. Po prodělaných a zanedbávaných herpesvirozách v kotěcím věku přišla o jedno očko. Ale vůůbec jí to nevadí. S Athénkou přijede i její bráška šedoumouratý Adonis a sestřička želvovinová  Afrodita. Oba mazliví a milí. Z depozita od Markétky dorazí naše pračková banda černí kluci Zanussi a Gorenje, v čele s černobílou vedoucí tlupy Valchou. A jako poslední se z Knovíze od Katky dostaví mouráčci Gale a Glorie.    
Tak řekněte, že byste si nevybrali? Takových barev a povah.
Těšíme se na Vás!!!!!!!!!! 

Báječný. 
Za pozorkočkové kočky čtyrnožky se zúčastnily naše stálice Líba Šklíba a nová 4 měsíční koťata z depozita od Katky - Lancelot, Artuše a Robin Hood. A všechny naše kočičky bydlí. A my doufáme, že je to napořád a že to jsou domovy jak má být.
Děkujeme pořadatelům za pozvání a našim chlupáčům přejeme rychlé zvykání a hodně radostných chvil v nových rodinách.  

A zase po roce si Vás dovolujeme srdečně pozvat na krásnou akci a to na 12. ročník největší umisťovací výstavy zvířat z útulků z celé ČR SEN ZVÍŘAT 2017.
Výstava se koná v neděli 10.9.2017 od 9 - 17 hodin, tradičně v Praze 9 - Vinoři, v areálu Hoffmanova dvora (www.hoffmanuv-dvur.cz).
Za pozorkočkové kočky čtyrnožky se Vám představí naše stálice Líba Šklíba a nová 4měsíční koťata z depozita od Katky - Lancelot, Artuše a Robin Hood. Za dvojnožky se na Vás těší Ivana, Eva, Bára, Katka, Renata a Míla. Vidíte, že sestava je to silná:-).   
Akce je organizována na podporu všem opuštěným a týraným zvířatům za účelem najít jim co nejvíce laskavých domovů a srdcí. Výstavy se účastní firmy, jejichž hlavní činností je poskytování potřeb pro chovatele a zároveň se podílí na sponzorství.
Vstupné pro návštěvníky je 30 Kč (vybrané vstupné bude použito na nákup krmiva, které si útulky na konci výstavy odvezou ) nebo další věci pro zvířátka bez domova. Přijďte si adoptovat pejska nebo kočičku, kteří přijedou na výstavu hledat laskavý domov, nemůžete-li adoptovat, můžete je podpořit materiální nebo finanční pomocí.
TĚŠÍME SE NA VÁS!

Výstava byla jako vždy náročná pro nás i naše chlupatce, ale byla fajn. Zúčastnily jsme se všechny 4 dny. Nový domov zde našla černá Klouza a zrzek Zlatík pro kterého si nový majitelé nakonec dojeli do depozita po tom co si ho na výstavě vyhlédli. Získali jsme i slušnou finanční částku z prodeje věcí kočičích i lidských v našem charitativním krámku.
Moc děkujeme pořadatelům, zejména Katce Kašparové za pozvání a výbornou organizaci, vám všem kteří jste se na nás přišli podívat a podpořit nás a novým majitelům Klouzy a Zlatíka. At mají s našimi chlupáči krásný život.   

Od čtvrtka do soboty se na Vás těšíme my i naše kočky na veletrhu For Pets v Letňanech.
K vidění bude želvovinová Šklíba, černobílá Shirley, černá Klouza, bílomourek Hektor a zrzavý Zlatík.
Sebou budeme mít i náš kočičí krámek s novým zbožím, pro kočky i pro lidi.
Těšíme se na Vás.
http://for-pets.cz/sleva?gclid=CKeKxerDitMCFWMz0wodDgkE6A

Již v sobotu 8.ledna se koná Valentýnská umistovací výstava koček bez domova. Stejne jako v předchozích letech bude probíhat v krásném přostředí Toulcova dvora na Praze 10. Přijdte si vybrat kočičku z útulků z celé ČR. A pokud už doma nějaké chlupaté štěstí máte, přineste  těm ostatním alespoň nějaký pamlsek nebo si je přijďte alespon pohladit. Budou na Vás čekat bíločerný Čičinek, stejně barevná Šarapka, želvička Šklíba, mouráček Sandálek. 
Těšíme se na Vás!

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231