Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Mezinárodní výstava koček na Slavii a umistovací výstava koček na Chodově

O tomto víkendu nás čekají dvě akce, dvě výstavy. Přijdte se na nás na jednu z nich kouknout. Zatím se můžete těšit na Cácorku, Atillu, Parise a Helenu.

1. Mezinárodní výstava - ZO ČSCH-SCHK Star Cats zve srdečně širokou veřejnost na FIFe mezinárodní výstavu koček, která se budou konat ve dnech 16. a 17. 5. 2015 v prostorách Sportovní haly Slavia, Praha 10, Vladivostocká 1460.
Program výstavy pro oba dny:
10:00 oficiální zahájení výstavy a posuzování
15:00 BIS, vyhlášení speciálních cen a nejlepších koček mladých chovatelů
17:00 ukončení výstavy (neděle 16.00)
Vstupné: Dospělí 80 Kč, děti (3-15 let) 50 Kč, rodinné vstupné 200 Kč (2 +2)

Po oba dva dny budou na návštěvníky čekat na výstavě kočky všech plemen a barev, které budou soutěžit v soutěži kočičí krásy a nekrásnější si odnesou z výstavy tituly, některé i ocenění nejvyšší – Best in show a Best of Best. Vystavovatelé určitě budou ochotni případným zájemcům přiblížit zvláštnosti a nároky jednotlivých plemen a případně pomoci s výběrem budoucího nového člena rodiny. Svoji nabídku zde budou mít i útulky, které kromě charitativních krámků budou také vystavovat opuštěné kočičky, hledající nový domov. Ve prospěch kočičích bezdomovců bude také probíhat bleší trh, takže pokud vám doma přebývají věci, které by třeba někdo upotřebil, neváhejte je přinést, děvčata z o.p.s. Devět životů je rády zahrnou do nabízených věcí. Protože výstava je tematická a letošním tématem bude Karibik, na výstavě bude možné vidět nejen dekorované klece, ale i vystavovatele či některé kočky v maskách. Můžete tak tady potkat klidně piráty, námořníky nebo plachou mořskou vílu.
Jako doprovodný program je připravena truhla pokladů pro děti, tombola nebo již zmiňovaný velký bleší trh na ochozech stadiónu.
Pokud už zvířecí mazlíčky doma máte, můžete jim z široké nabídky na výstavě vybrat ty nejlepší krmiva, škrabadla, kosmetiku, oblečky, fontánky, hračky a spoustu dalších skvělostí, o kterých jste ani netušili, že je váš pes či kočka potřebují. A pro majitele, kteří mají rádi originální věci, je připravena kolekce autorských šperků s drahými kameny – ale pospěšte si, ty s kočkami mizí pravidelně první. http://www.starcats.wz.cz

2. Umistovací výstava na Chodově
Sobotní velká událost Májovka už se nám blíží. V sobotu 16.5.2015 od 10 - 17hod. se na vás těšíme už přímo na parádní kočičí výstavě Májovce :-) Osvojit si budete moci kočičky z mnoha útulkových organizací a jednotlivé organizace budete moci podpořit také nákupem z charitativních prodejních krámečků. K dispozici bude opět veterinární poradna, k zakoupení pak také antiparazitika a kvalitní krmení Applaws. Neminou vás ani soutěže pro děti a malování na obličej. Partnery výstavy jsou VETCENTRUM PETSHOP - krmení Apllaws, MVDr. Marie Jandusová, Veterinární klinika VETCENTRUM Duchek s.r.o. a o.s. Beky. Mediálním partnerem výstavy je časopis HAF & MŇAU a RADIO RELAX. Program chystáme opět nabitý a všichni jste srdečně zváni. Těšíme se na vás!
Převzato ze stránek Srdíček.

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, dobročinný krámek, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 737 019 600 / 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • E-shop, kastrace, odchyty toulavých koček, pokastrační péče, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, které máme v depozitech, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231