Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Jaká byla 2. Mikulášská nejen pro kočku?

Zúčastnilo se jí 8 útulků a jeden soukromý nálezce. Celkem se sjelo 63 kočiček a nový domov našlo 17 z nich. Návštěvníků zatím odhadem přišlo asi 220, počítáno bez dětí. A přišel i Mikuláš s Andelem a dokonce s Čerticí.
Na Mikulášské jsme se sešli již podruhé. Pokaždé mám strach, aby se nás sešlo dost, aby se všechno stihlo, aby všechno bylo připraveno tak jak má - pro kočky, pro návštěvníky i pro holky kočičí. Pokaždé se strachuji úplně zbytečně. Pokaždé se totiž sejde parta bezva lidí, a přes všechnu tu práci si užijeme i legraci a nálada je výborná. 

 

A víte proč? Protože to všichni děláme z lásky:-) k těm chlupatým potforám - kočkám. Kočkám, které někde někdo pohodil, někdo týral, někomu se omrzeli, k nechtěným koťatům, kočkám z ulice. Všechny by se totiž bez pomoci těchto lidí už toulali za Duhovým mostem. A tak díky, díky za to, že jste v adventní víkend pomáhali a makali, místo abyste se váleli u telky, nakupovali dárky nebo pekli cukroví, nebo prostě byli s rodinou. Není v mých silách Vám všem děkovat jmenovitě, ale vážím si pomoci každého z Vás. Bez Vás by to nešlo.ještě dodatek k výstavě: na žádnou z našich kočin se štěstí v podobě nového domova neusmálo, tak snad příště:-) A ještě díky všem návštěvníkům, že si udělali čas a přišli a umístěným kočičkám trvalý, láskyplný domov! To je přece to nejdůležitější!!!!!!!!!!
Fotky z výstavy na: http://pozkoc.rajce.idnes.cz/Vystava_-_Mikulasska_nejen_pro_kocku_2014/

 

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231