Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

PŘÍPRAVA na výstavu a pomoc dobrovolníků 

Jak jsme avizovaly minulý týden Spolek Pozor kočka! se rozhodl uspořádat 2. Umísťovací výstavu koček z útulků – Mikulášská nejen pro kočku a to v neděli 7. 12. 2014. A protože práce je to nad hlavu, je jasné že samy to nezvládneme. Hledáme proto dobrovolníky, kteří by obětovali jeden nebo dva dny z předvánočních víkendů a přišli nám pomoci. 

 

Na výstavu je zatím přihlášeno 13 útulků a 2 soukr.osoby  a cca 100 koček, máme k dispozici 30 trojklecí. Počty se samozřejmě budou měnit, ještě je teď v neděli výstava Šanty kočičí v Modřanech. 
Chceme se také zaměřit na návštěvníky výstavy a děti. Připravujeme dětské koutky, ochutnávku cukroví a v neděli kolem 15,00 Mikuláše Čerta a příp. Anděla. Pokud by nám někdo chtěl s Andělem pomoci:-) napište.
 S přípravou výstavy začneme v sobotu kolem 10,00, to přijedou klece na místo, potřebovali bychom tedy spíše chlapy na vynošení a následně stavění klecí, pak následuje desinfikování a mýtí, věšení záclonek, dát vybavení do klecí – nasypat kočkolit do záchůdků, dát vodu a granule do misek, připravovat se bude zázemí pro obchůdky, výzdoba atd. - prostě práce jako na výstavě. 
 V neděli při výstavě uvítáme pomocníky na příjem konzerv a darů od návštěvníků, pomocníky u pokladny, pořadatele, a v neděli hlavně lidičky k tombole, do děts. koutků. A zkušené kočkolidi , kteří budou během výstavy odpovídat návštěvníkům na dotazy ohledně žití s kočkou.
V neděli bude potřeba vše uklidit, složit a naložit klece, uvést všechny prostory do původního stavu. V podstatě zničit naši sobotní práci. 
O práci nebude nouze, a pro každého najdeme uplatnění.  
Velkou pomocí jsou pro nás i ti co mohou tisknout, vylepovat a rozdávat propagační letáčky. 
Pro všechny pomocníky bude v průběhu příprav k dispozici občerstvení, káva, čaj atd. 
V případě zájmu nám jakkoli pomoci nás kontaktujte – nejlépe na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobil: 603 800 338 nebo sem na Fc. Prosím dejte nám vědet předem, abychom přibližně věděli, s kolika lidmi můžeme počítat.

PŘIJĎTE NÁM POMOCI, TĚŠÍME SE NA VÁS!!!!!!! Nálada bude určitě výborná a ve dvou, třech …dvaceti se to lépe táhne. DĚKUJEME!!!!!!!!!!!!

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231