Spolek na ochranu a péči opuštěných, poraněných, nemocných a týraných zvířat, zejména koček.

Číslo našeho TRANSPARENTNÍHO účtu je 2800491775/2010

Mikulášská nejen pro kočku

Tří denní výstavní maraton je za námi...
V sobotu se ze 73 kočiček umístilo 11 a výstavy se účastnilo 9 útulků a jeden soukromý nálezce, v neděli ze 74 kočiček našlo domov 7 z nich, útulků bylo 11 a opět jeden soukromý nálezce.

Platících návštěvníků bylo 248. Bilance to není úplně růžová, ale mohlo být hůř , když si vzpomenu na páteční počasí....
Umístěným chlupáčům přejeme co nejspokojenější, láskyplný a hlavně stálý domov, novým majitelům děkujeme , že si osvojili kočičku z útulku a udělali tím radost hned 3x nám, sobě a kočce:-).
Zájem byl o zboží z charitativních krámků a že bylo z čeho vybírat. Velký úspěch měly i kočičí přepravky v barvě růžové Hello Kitty.
Děkujeme všem návštěvníkům za příspěvky do kasičky a donesené konzervy, vše co po odečtení nákladů na výstavu zbylo bude použito na kočičky. Všichni kdo výstavu organizovali nebo se na ní jakkoli podíleli, dělali to zdarma a ve svém volném čase. O to víc si toho vážím , že je před vánoci.

Chtěla bych moc poděkovat všem dobrovolníkům, všem kdo s výstavou pomáhali. Bojím se začít jmenovat, abych na někoho nezapomněla, ale alespoň pár jmen Ondrovi s Ivou, kteří se vždy zjeví, neptají se a začnou makat:-) a díky jim patří hlavně za odvoz těch tun odpadků co po výstavě zůstaly, to nám fakt bodlo:-) Mileně za perfektní úklid prostor po výstavě, Mirce za krásné nápady do dětského koutku, Aničce za pomoc v krámku a dokumentování dění na výstavě, Zuzce za pomoc při přípravě v sobotu, Aleně, mojí milé švagrové trpělivost s mým věčným otravování, že něco potřebujeme, Jitce za krásné svíčky do našeho krámku a celodenní nedělní pomoc, chlapcům, jejichž jména jsem samozřejmě zapomněla za tahání klecí, lavic a židlí a že jich bylo, slečnám z dětského koutku, za trpělivost s malými človíčky. Všem, kočičím holkám,které, donesli něco na zub - tousty, štrůdl, palačinky, pomazánky, perník a další sladké buchty. Hlady jsme neumřely .
A tady nesmím zapomenout poslat díky a pusu mojí mamince, která nám vždycky upeče skvělé sladouše a mojí Veru za upečení perníku a perníčku do dětského koutku.

Velký dík patří panu řediteli gymnázia za půjčení prostor,za milý přístup a ochotu, Kacálkům ze Srdíček za přivezení klecí (vytrhli nám tím trn z paty), firmě Hošek auto za odvezení klecí a velkou vstřícnost co se týká ceny za dopravu.
Zuzce Dolejší s kolegou za skvělou práci v pokladně, Pavlíně Mladé za velkou pomoc při přípravách výstavy týdny před ní a za dvou denní účast od rána do večera. Za sobotní práci v pokladně získala hrdou přezdívku Sobík pokladník:-).
Velký díky patří Petrušce a Jarouškovi Rounovým alias Mikuláši a Andělovi, byli prostě úžasní a dokonce i děvčata z útulků jim recitovala básničky (paní Kopáčové z Umění na pomoc zvířatům to šlo moc pěkně).

Paní veterinářce Mvdr. Šenkové a panu veterinář Mvdr. Mackovi za to, že obětovali svůj čas , aby nám zajistili veterinární dozor a počkali n
na kočičky, které se zdrželi při cestě na výstavu.

Svobodě Plzeň za zapůjčení klecí, holkám z Animals o.s. za vybavení klecí a hlavně Magdičce, se kterou jsme ruku v ruce zvládly ten předvýstavní a výstavní blázinec a ty kolapsy, které se děly. A za to, že jsem mohla v sobotu odpoledne utéct domů a nechala jí tam samotnou .-)
a poděkovat musím i mým holkám z Pozor kočka! Radušce, Kamče, Ireně, Kristýnce a malému Jindříškovi, jsem moc ráda že mám a , že jsem se tak hezky daly dohromady.
UF už toho nechám , jestli jsem na někoho zapomněla, prosím at mi promine není to schválně.
Snad se výstava líbila a třeba by mohla vzniknout tradice ,,Mikulášských nejen pro kočku". 

JEDNU VÝSTAVU MÁME ZA SEBOU A UŽ SE CHYSTÁME NA DALŠÍ
1.umisťovací výstavu opuštěných koček nazvanou ,,Mikulášská nejen pro kočku!"
Výstava se koná v sobotu 7.12.od 13.00 do 17.00 a v neděli 8.12. od 10.00 do 17.00.

PŘÍPRAVA na výstavu a pomoc dobrovolníků

Protože práce je to práce nad hlavu, je jasné že sami to nezvládneme. Hledáme proto dobrovolníky, kteří by obětovali jeden nebo dva dny z předvánočních víkendů a přišli nám pomoci.
Víme, že je to velmi brzo po velké Šantí výstavě, ale přišlo nám škoda nevyužít nabídky volných prostor. Proto výstava bude pro cca 60-70 koček, máme k dispozici 20 trojklecí. Chceme se více zaměřit na návštěvníky výstavy a nalákat je na výstavu přes ,,dětičky“. Připravujeme dětské koutky, ochutnávku cukroví a v neděli kolem 15,00 Mikuláše Čerta a příp.Andela.
Protože výstava bude dvou denní začali bychom s přípravou už v pátek kolem 18.00 budeme přivážet klece na místo, potřebovali bychom tedy spíše chlapy, následně klece stavět, a v sobotu kolem 8,30 -9.00 klece desinfikovat a mýt, věšet záclonky, dát vybavení do klecí – nasypat kočkolit do záchůdků, dát vodu a granule do misek, připravovat se bude zázemí pro obchůdky, výzdoba atd. - prostě práce jako na výstavě.
V sobotu je potřeba skonči nejpozději v 11.30. Od 13,000 už začíná první výstavní den.
V neděli při výstavě uvítáme pomocníky na příjem konzerv a darů od návštěvníků, pomocníky u pokladny, pořadatele, a v neděli hlavně lidičky k tombole, do děts. koutků. A zkušené kočkolidi , kteří budou během výstavy odpovídat návštěvníkům na dotazy ohledně žití s kočkou.
V neděli bude potřeba vše uklidit, složit a naložit klece, uvést všechny prostory do původního stavu. V podstatě zničit naši páteční a sobotní práci. O práci nebude nouze, a pro každého najdeme uplatnění.
Velkou pomocí jsou pro nás i ti co mohou tisknout, vylepovat a rozdávat propagační letáčky.
Pro všechny pomocníky bude v průběhu příprav i v průběhu výstavy k dispozici občerstvení, káva, čaj atd.

V případě zájmu nám jakkoli pomoci nás kontaktujte – na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobil: 603 800 338. Prosím dejte nám vědět předem, abychom přibližně věděli, s kolika lidmi můžeme počítat.

Výbor spolku Pozor kočka!
 • Ivana Klímová [předsedkyně]
 • Kristýna Demlová [místopředsedkyně]
 • Kamila Hanesová [jednatelka]
 • Jana Domínová [členka]
  Nataša Máchová [členka]
  Milena Křížková [členka]

 • Odchyty toulavých koček, kastrace, pořádání akcí, webové stránky, FC, příjem zvířat, výstavy - příprava a účast

  Ivana: 603 800 338 / ivana-kocky@email.cz

 • prodej boudiček, FC, výstavy - příprava a účast

  Kristýna: 608 118 878 / k.loskotova@seznam.cz

 • Ztracené  či nalezené kočky, kočky k adopci, příjem zvířat, komunikace s veřejností a médii, Strom splněných kočičích přání, FC, výstavy - příprava a účast

  Kamila:  775 275 762 / kamila.hanesova@gmail.com

Pokud budete potřebovat určitě nám zavolejte a kdybychom si nevěděli rady, určitě najdeme někoho kdo nám pomůže.Víc hlav víc ví! 

Číslo našeho účtu je  2800491775/2010  u Fio banky  www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-pohyby.cgi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef11628 #280414102231